אודות

Art-Zone פורטל המכירות של אמני ישראל, הוא תוצר של יוזמה משותפת של BitaNet וחברת DJINT  שבא לתת במה ואפשרות לכלל אמני ישראל להציג ולמכור את היצירות שלהם ישירות לצרכן.

האתר בא לתת מענה לצורך גדול של אמנים להציג את היצירות שלהם ולמכור אותם לקהל הישראלי, עד היום כל אמן שרצה להציג את היצירות שלו היה חייב להתקשר עם גלריה מסויימת ולשלם על הזכות להציג את היצירות בין אם מכר אותם או לא וזאת בתקווה שבעלי הגלריה הסכימו לארח את היצרות שלו שגם הם עוברים סינון כזה או אחר. כתוצא מכך הרבה מאוד אמנים שמשקיעים כסף רב ברכישת חומרים ושעות של עבודה קשה נשארים עם מלאי של יצירות שאין להם איפה לחשוף אותם או להציע אותם למכירה.
Art-Zone פורטל המכירות של אמני ישראל, בא לתת מענה לבעיה הזו ולאפשר לכל אמני ישראל להציג ולמכור את היצירות שלהם ישירות לרוכשי האמנות ללא תשלום.   

Art-Zone פורטל המכירות של אמני ישראל, מספק לאמן מעטפת שלימה של העלאת היצירות ניהול המלאי וכן סליקה לצרכן בתשלומים, האמן לא נדרש לשלם כלום בכדי להציג ולמכור את יצירותיו באתר ולא קשור בשום דרך ויכול להוריד או להעלות את היצירות כראות עיניו ללא התערבות וללא סינון.

Art-Zone פורטל המכירות של אמני ישראל נבנה בטכנולוגיה מתקדמת ובסטנדרטים גבוהים על מנת לתת לגולשים רוכשי האמנות חויית קניה מושלמת.
יצירות האמנות מוצגות לפי קטגוריות או לפי אמן וזמינות לרכישה במשלוח לבית הלקוח או באיסוף עצמי מהאמן.