איפה קונים היום יצירת אמנות מקורית?

שלום לכולם,

אתר Art-Zone פורטל המכירות של אמני ישראל שם לו למטרה להיות זירת מכירות אמנות הגדולה בישראל.

ובכך לאפשר לאלפי אמנים שעד היום ציירו "למגרה" להיחשף ולמכור את היצירות שלהם,
וכמובן לכל רוכשי האמנות לרכוש יצירות מקוריות ישירות מהאמן היוצר.

האתר מאמין שיש לכל אמן ולכול יצירת אמנות מקום ראוי ואפילו כתובת יעד של רוכש פוטנציאלי שכל מה שצריך הוא להפגיש את הרצונות של האומנים לחשיפה ולמכירה ושל קהל רוכשי האמנות לרכוש יצירות מקוריות ואם אפשר מהאמן שיצר אותם אפילו עוד יותר טוב.
דמיינו לכם את גדולי האומנים בכול התקופות אם הייתה ניתנת להם ההזדמנות למכור את היצירות שלהם ישירות ללקוחות, יכול מאוד להיות שלא היו מתים בחוסר כל והרבה יותר מהיצירות שלהם היו מכסים קירות במוזאונים בבתים ובמשרדים ברחבי העולם.
כי אנחנו מאמינים שמגיע לכל אמן להתפרנס בכבוד מהיצירה שלו וכן גם לכל בית הזכות לרכוש יצירת אמנות מקורית מהאמן כך שאתה רוכש בלב שלם ויודע שהכסף ששילמת מגיע לאמן היוצר ויעזור לו ליצור יצירות נפלאות נוספות ובכך אתה תורם ישרות להעשרת התרבות וחיזוק מעמד האומנים, ומי יודע הלוואי והם אפילו יוכלו להתפרנס מזה ולעסוק אך ורק באמנות.

אנחנו יודעים שעד היום הנוהג הרגיל היה לצרוך אמנות בגלריות או במוזאונים בהם היה עד היום מבחר מוקפד של מיטב האומנים לפעמים מאסכולה כזאת ולפעמים מאסכולה אחרת ולפעמים יצירות עם מכנה משותף,
זה בדיוק מעגל הקסמים שהשאיר הרבה מאוד אמנים מוכשרים וראויים מחוץ להשיג ידם של רוכשי אמנות הצמאים ליצירות מקוריות.  
אנחנו מאמינים בהנגשת יצירות האמנות לכלל האוכלוסייה, כן כן החזון שלנו שבכול בית תתנוסס יצירת אמנות מקורית, כל אחד וטעמו הוא יכול להיכנס לאתר ולבחור לו מבין כל היצירות המופלאות את היצירה שהוא מתחבר אליה.
ואני ממש לא חושב שזה יגרום חלילה לזילות המקצוע ההיפך הוא הנכון, אני מאמין שכל אמן מחפש להשפיע או להעביר מסר כלשהו באמצעות היצירות שלו והשלמת המעגל היא בלראות את היצירה שלך נוגעת בבן אדם אחר וכמובן שוכנת אחר כבוד בבית או משרד.
כאדם שגדל בעיר העתיקה בצפת בשכנות לרחוב האומנים והיה מטייל שעות רבות ברחוב האומנים ורואה כיצד המוני התיירים מהארץ ומחול מטיילים ורוכשים יצירות של האומנים הבנתי את הערך של רכישת יצירה מקורית מהאמן עצמו וראיתי גם כאלה שביקשו יצירה בהזמנה וחזרו אחר זמן מה לאסוף את היצירה שלהם, אין אושר גדול מכך.
אני רוצה להזמין את כל אוהבי האומנות לאתר לרכוש למכור או סתם להיכנס ולהנות מיצירות אמנות ישראליות מקוריות במגוון שכנראה לא תפגשו במקום אחר.

תגובות